Новини правління

Шановні друзі!

Ми раді вітати вас на нашому сайті – офіційному сайті Всеукраїнської Танцювальної Лігі (ВТЛ), котра є представником Аматорської Лігі Всесвітньої Танцювальної Ради (WDC Amateur League – WDC AL), та якій надано ім’я «WDC AL Ukraine»

Багатьом з вас відомо, що WDC AL почала реєстрацію своїх представництв в різних державах, а також реєстрацію танцюристів через ці представництва.

Основна мета керівництва WDC AL – це об’єднання всіх організацій, котрі підтримують ідею «змагання відкриті для всіх танцювальних пар», координація календаря WDC AL, а також створення фінансової бази для підтримки кращих пар  AL.

Протягом 2016 року буде реорганізований календар WDC AL, а також рейтинг танцювальних пар, які прийматимуть участь у відкритих змаганнях – до нього будуть входити тільки пари, які будуть членами WDC AL. Лише ці пари зможуть претендувати на розподіл грандів на основі рейтингу WDC AL.

Крім цього, передбачена система знижок при сплаті участі в змаганнях для пар – членів WDC AL (до переліку змагань вже входять деякі важливі світові змагання, перелік яких поповнюється та з часом буде опублікованим).

Також пари WDC AL будуть мати право на знижки, надані партнерами AL.

Так само як WDC AL тісно співпрацює з WDC, в Україні ВТЛ (WDC AL Ukraine) буде працювати в повній атмосфері взаємо співпраці з усіма організаціями які займаються розвитком танцю.

Таким чином, створення ВТЛ та поява ім’я WDC AL Ukraine, безумовно  сприятиме розвитку аматорського танцювального руху в Україні, допоможе об’єднанню всіх, хто поділяє ідею «відкритих змагань», та буде підтримувати творчі починання танцюристів, тренерів і фахівців танцю в Україні.

З повагою,

Миркін Роман,

Голова Правління Всеукраїнської Танцювальної Ліги


Угода про співпрацю між ВТЛ та АСТУ

Знижки на участь у турнірах WDC AL