Blackpool Dance Festival 2017

Вітаємо українські пари з успішним виступом на Блекпульському фестивалі!!!

Blackpoo 2017 - Amateur Latin

Blackpoo 2017 – Amateur Latin

Вітаємо Антона Нестерко та Дарію Марющенко із фіналом Блекпульского фестивалю у гатегорії Дорослі, латина!

Blackpool 2017 Under 21 Latin

Blackpool 2017 Under 21 Latin

Вітаємо дві танцювальні пари Назар Коваленко та Станіслава Лагута, Данило Тимошенко та Марія Луковець із півфіналом Блекпульського фестивалю у категорії Молодь 1, латина!

Blackpool 2017 Amateur Ballroom

Blackpool 2017 Amateur Ballroom

Наші вітання танцювальній парі Ігор Резнік та Марія Поліщук із виступом у фіналі категорії Дорослі,   стандартна програма!!!

Вітаємо із подвійною перемогою на Блекпульському фестивалі чудову українську пару Артем Куклін – Аліка Дика у стандарній програмі категорій Молодь 1 (до 21 року) та Дорослі RS!!!

Blackpoo 2017 - Amateur RS and Youth U21 Ballroom Artem Kuklin & Alika Dikaya

Blackpoo 2017 – Amateur RS and Youth U21 Ballroom Artem Kuklin & Alika Dikaya

Blackpool 2017 Amateur RS Ballroom

Blackpool 2017 Amateur RS Ballroom

Також наші щирі вітання танцювальним парам Данила Добровольського і Анастасії Мальованої та Патріка Плосай і Діани Мірошніченко із фіналом, Нікіти Дружиніна і Анастасії Слюсар та Максима Савіцького і Поліни Рябовіл – із півфіналом Блекпульського фестивалю у категорії Дорослі RS, стандарт!

Blackpool 2017 Under 21 Ballroom

Blackpool 2017 Under 21 Ballroom

Поздоровляємо із видатним результатом на Блекпульському фестивалі (Молодь до 21 р., стандарт) танцювальні пари Артема Кукліна і Аліку Дику – з перемогою, Данила Добровольського і Анастасію Мальовану із срібною нагородою, Патріка Плосай і Діану Мірошніченко із фіналом (5 місце)!!!

Також поздоровляємо із півфіналом цієї категорії Макима Савітського і Поліну Рябовіл, Нікіту Дружиніна і Анастасію Слюсар, Володимира Нєлєнсона і Владу Коваленко!!!

Blackpoo 2017

Maksym Bulanyy & Kateryna Spasitel , Danil Dobrovolskiy & Anastasiya Malovana, Patryk Ploszaj & Diana Miroshnichenko, Artem Kuklin & Alika Dikaya, Stas Portanenko & Nataliya Kolyada

Поздоровляємо танцювальні пари, тренерів та усіх, хто їх підтримував, із здобутими високими результатами!!!

Перший коментар

Залишити коментар